Список форумов NAMASTE NAMASTE
Эзотерический портал

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Истории

Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Namaste_
Site Admin

СообщениеДобавлено: Сб Мар 15, 2008 3:52    Заголовок сообщения: Истории Ответить с цитатой

Дочка моих друзей очень смышленый и развитой ребенок, в пять лет отлично читает, причем любимые книжки - всевозможные детские энциклопедии. На днях прочитала мне краткую лекцию на тему "Слон - травоядное животное".

Я в совершенном восхищении ей сказала: - Ой, Ань, ты наверное в своей группе (детсадовской) самая умная!..

На что она, немного подумав (видимо перебирая в уме всех возможных конкурентов), честно ответила: - Нет, воспитательница самая умная.

Последний раз редактировалось: Namaste_ (Пн Май 12, 2008 1:40), всего редактировалось 1 раз
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Namaste_
Site Admin

СообщениеДобавлено: Сб Апр 05, 2008 23:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Паламарчук Олена

Редактор відділу "Регіональних кореспондентів"

Про себе: По життю іду з посмішкою, тому вершини підкоряю легко, - я щаслива. Кохаю і кохана.

Діти відчувають зло

Кілька років тому, працюючи в одній із київських гімназій керівником “Медіа-центру”, задала дітям завдання написати у черговий номер нашої газети про їхнє відношення до шкідливих звичок: алкоголю, паління, наркотиків. Сторінку назвали “Чи варте забуття твого буття?” Як кажуть, у словах дитини - істина.

Корєшкова Євгенія, 8-б клас:
“Хочу розповісти одну життєву історію. На моєму поверсі жила одна молода жінка Олена. Від неї багато натерпілися всі наші сусіди і моя родина також. Чому, поцікавитеся ви? Тому, що вона стала вживати наркотики.

Дуже часто, виходячи з квартири, я помічала, який безлад творився на нашій площадці. Біля сміттєпроводу валялися шприці, якісь склянки. Сусіди навіть у поштових скриньках знаходили голки від шприців. Це всіх нас страшенно непокоїло, адже кожен знає, що інколи вживання наркотиків може призвести до різних поганих хвороб, навіть до Сніду. А засовуючи руку в поштову скриньку, ми наражалися на безпеку поранились голкою і заразитися.

У квартирі цієї дівчини час від часу збиралися такі ж як вона наркомани. Тоді звідти долинали лайливі слова і крики, інколи по звукам було зрозуміло, що там відбувається бійка.

Але найбільше страждала від Олени її бабуся, яка мешкала разом з нею і нічого не могла вдіяти. Інколи ми бачили бабусю з синцями на обличчі. Вона постійно ходила опустивши голову. Їй було соромно, що в неї така онука, яка здатна підняти руку навіть на стару людину, відібрати останню копійку, аби дістати дозу.
Олена не відповідала за свої вчинки, адже перед нею стояла лише одна ціль – наркотик, від якого забуваєш про все і про всіх, від якого стає все байдуже, заради якого ти згоден піти на все – на бійку, вимагання, шантаж, вбивство. І який згодом забирає у тебе все. І твоє життя.

Одного разу, повертаючись додому, я побачила, що в сусідні двері був увігнаний шприц, а наші були подряпані. Після цього ми вирішили поставити кодовий замок, щоб ніхто сторонній не заходив на нашу площадку. Та невдовзі не стало ні шприців, ні Олени. Ходили чутки, що вона потрапила в тюрму, дехто говорив, що вона у лікарні, а можливо, й зовсім померла. Напевне цього ніхто не знає і досі.

А мораль? От така доля у тих, хто спробує наркотик. Ви зрозуміли, про що я? Ніколи не робіть цього, якщо вам не байдуже ваше життя і життя ваших близьких. Наркотики - це зло! Живіть!”

Калашніков Святослав, 7 клас:
“У наш час дуже поширені такі шкідливі звички, як алкоголізм, наркоманія та куріння. Багато людей заводять ці звички з одного разу і на все життя. Декотрі “за компанію”, інші “тільки один разочок”. Але результат завжди один і той же.

Людині, яка має шкідливі звички, жити дуже важко. Оточуючим неприємно з нею спілкуватися. До того ж знижується її працездатність, тож вона може втратити роботу. Нестача грошей змушує її продавати майно і квартиру. І в результаті – людина опиняється на вулиці. Вона просить милостиню, і всі гроші витрачає на випивку, або на дозу.

Але спочатку це були нормальні, забезпечені люди! Що ж змушує їх дійти до такого жалюгідного становища? Найчастіше це цікавість. Втомившись від “нудного” щоденного життя, люди (частіше юнаки) прагнуть спробувати чогось нового. Хочуть виглядати крутими перед товаришами. Ось і попадають у полон шкідливих звичок.
Але, хіба згублене життя варте хвилинного задоволення? Адже у світі є так багато цікавого!

Люди, схаменіться! Скажіть рішуче “ні” шкідливим звичкам. Якщо всі це зрозуміють, життя кожного з нас стане набагато кращим і яскравішим.”

Сорокун Антон, 8-б клас:
“Нікотин – це дуже сильна отрута, яка діє на травлення, нервову, дихальну і серцево-судинну системи. Експерименти на тваринах ще в минулому столітті показали безперечний вплив нікотину на нервові реакції. Тому, коли курці пояснюють, що курять для того, щоб збадьоритись, - це не так. Куріння призводить до ще більшого стомленням організму.

Часто результатом куріння є нікотинове отруєння. Це слинотеча, нудота, блідість, слабкість, запаморочення, сонливість. Сюди треба додати почуття страху, головні болі, шум в ушах, прискорення пульсу та інші розлади діяльності організму.

Якщо ви не можете позбавитися від цієї шкідливої звички, прислухайтесь до цих порад. Щоб легше було подолати бажання курити, збільште час перебування на свіжому повітрі, більше рухайтесь, займайтеся бігом, плаванням. Хоча б на 2-3 тижні відмовтеся від міцного чаю і кави, гострих і солоних страв, уживайте більше рослинної їжі, соків, мінеральної води. Коли дуже захочеться курити, беріть цукерки чи сухарі, зернята або жувальну гумку.

Курити - не модно! Не шкодьте своєму організму!”

PS:
Цікаво, чи не забули вони про свої настанови одноліткам зараз - через три роки? Адже так нещодавно вважали, що шкідливі звички - це зло… Чи все-таки із цікавості у більш свідомому віці спробували перевірити це на собі? На жаль, не знаю…

На останок лише скажу: наші діти - це наше майбутнє! А залежить воно від того, що вони бачать і чують навколо, дивляться по телевізору і читають, та від нашого їм прикладу…

Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Namaste_
Site Admin

СообщениеДобавлено: Вс Дек 07, 2008 21:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Летела я в Ростов. На вокзале меня попросили сопровождать милую 6-летнюю девочку. Летим, все спокойно. В какой-то момент попали в зону
турбулентности, самолет трясет, малышка бледнеет.
- А что нужно делать в таких случаях? - спрашивает.
А ничего.
- Молитву знаешь?
- Знаю.
Складывает ладошки лодочкой и тихо начинает: "Отче наш...."
Я в пол-уха вслушиваюсь.
- .... я еще такая маленькая, спаси меня, пожалуйста....
Пауза
- Ну ладно, всех остальных тоже можешь спасти.

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов NAMASTE -> Про ... Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: