Список форумов NAMASTE NAMASTE
Эзотерический портал
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Сыбытия июня

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов NAMASTE -> Обзор событий
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Namaste_
Site Admin


Зарегистрирован: 28.02.2007
Сообщения: 305
Откуда: Стольный град Киев

СообщениеДобавлено: Ср Май 14, 2008 0:39    Заголовок сообщения: Сыбытия июня Ответить с цитатойЛітній сімейний Фестиваль
Родового Вогнища Рідної Православної Віри

«Купальський Вінок»
17-23 червня 7516 р. біля м. Києва

Шановні пані і панове, православні рідновіри, наші прихильники та добропорядні співгромадяни!

З радістю запрошуємо усіх взяти участь в літньому сімейному Фестивалі Родового Вогнища Рідної Православної Віри «Купальський Вінок», який пройде 17-23 червня в городі Києві.

Фестиваль проходитиме в традиційній навчально-пізнавальній формі.
Запрошуємо родини та молодих людей, для яких буде особлива програма: «Зоряна половинка», програма для тих, хто шукає собі пару.

На фестивалі будуть проходити семінарні навчання з різних тем.Для родин навчання проводитимуть жреці та волхви, які самі створили щасливі родини.

Теми семінару-тренінгу:

1. Зачаття.
Закликання душі. Гармонійне зачаття. Що таке телегонія. Суть очисного обряду «Ладині Роси». З'ясування і зняття внутрішніх психоенергетичних проблем, пов'язаних із зачаттям. Подолання неприйняття дитини і свого стану. Включення батьківського інкстинкту.

2. Виховання дитини.
Методи і способи гармонійного виховання дитини відповідно до вікових періодів. Роль матері, роль тата. Вікові посвяти.

3.Взаємини батьків і дітей.
Подолання труднощів в спілкуванні, налагодження благотворних взаємин. Слов'янська відична традиція виховання дітей відповідно до їх варни. Досягнення єдності поколінь в сім'ї. Виявлення причин дитячих хвороб і неврозів.

Налаштування дітей на здоров'я і хорошу пам'ять. Налаштування дітей до розвитку надлюдських здібностей.

«Як створити Сімейне Щастя»

Сімейне щастя – одна з найголовніших сторін людського життя, про нього мріє кожен. Але не кожен може його досягти, дуже часто всі мрії про щасливу сім'ю розбиваються об стіну сірих буднів. У чому ж проблема? Питання в тому, що для того, щоб стати хорошою дружиною або чоловіком потрібні певні знання. Знання про те як зробити себе і свою сім'ю щасливими, крім того сімейне щастя треба побачити, відчути і спробувати на смак.

Теми семінару-тренінгу:
1. Хто така Жінка і якою вона повинна бути.
Як відновити чуттєвість і ніжність. Вихованість - якість врождена або придбана? Уміння поводитися в чоловічому товаристві і розуміти чоловіків. Як повернути любов.

2. Хто такий Чоловік і особливості його психіки.
Як Чоловік бачить і сприймає Жінку. Як стати з ним єдиним Цілим. Як створити в ньому батька. Як стати справжнім чоловіком.

3. Сімейне щастя.
Правила щасливих сімей. Що ми знаємо про любов? Духовні і фізично аспекти любові і сімейного щастя. Гармонія в роді і багато чого іншого.Молодь, та тих, хто шукає свою пару, навчатимуть майстри РОДОЛАДУ.

«Таємниця людських взаємин або як знайти і впізнати свою Зоряну Половину»

Кожна людина, жінка або чоловік, від початку свого втілення на Землі має свою зоряну половину, ту людини життя з якою робить нас абсолютно щасливими. Ми неусвідомлено шукаємо її впродовж всіх наших життів. Цей семінар допоможе вам знайти і впізнати її. А також розкриє таємниці людських взаємин, чому ми любимо і ненавидимо, як творити людські колективи і управляти людьми.

Теми семінару-тренінгу:

1. Суть душі і для чого їй потрібна пара.
Спираючись на Слав'янську відичну традицію ви дізнаєтеся про перевтілення душі і взаємодії карм. Побачите і відчуєте як виглядає ваша духовна половина.

2. Очищення карми.
Ви побачите свої минулі життя і дістанете можливість усвідомити і очиститься від кармічних боргів які заважають вам з'єднається зі своєю парою.

3. Родолад людських взаємин.
На основі взаємодії стихій ви дізнаєтеся чому одні люди підходять один одному а інші ні. Які типи взаємин між ними бувають. Як читати людину як книгу, розуміти її внутрішні завдатки і особливості. Яка робота їй краще підходить і в якій сфері життя їй реалізовуватись.Для діток будуть свої вчителі, родини, які допомагатимуть їм знайти себе у світі та позбутися вже надбаних проблем.Ми разом підготуємось до Купальського свята, вивчемо хороводи та пісні, навчимось плести вінки та чарувати, дізнаємось про таїну купальських трав. А потім разом із волхвами, відсвяткуємо велике літнє свято Сонечка нашого Ясного – Купало.

Ми разом підготуємось до Купальського свята, о хороводи та пісні, навчимось плести вінки та чарувати, дізнаємось про таїну купальських трав. А потім разом із волхвами, відсвяткуємо велике літнє свято Сонечка нашого Ясного – Купало.

Окрім загальних обрядів славлення і проведення Купальського обряду волхви рідної православної віри зможуть провести і додаткові індивідуальні обряди – вінчання та ім’янаречення.

Вінчання

Стародавній Слав'янський відичний обряд єднання двох люблячих
сердець, благословення їх на створення сім'ї і наділення їх божественною силою,
яка дозволяє привести в світ високодуховні душі.

Вінчання - освячення шлюбу Родом (всією Громадою, народом). Саме слово походить від слова „вінок”, адже саме вінками прикрашають навзаєм свої голови молодята.

Родителі благословляють шлюб іменем свого Роду та наділяють силою безпосередніх предків, а волхв благословляє та наділяє Силою Духу всього Роду Руського, всієї скупи Богів Слав’янських. В давні часи вінчання здійснювалось у храмах Сварога та Лади, яко охоронців шлюбу. У добу панування чужовір’я жерці здійснювали шлюби у священних гаях біля зелених верб. Так і нині ми здійснюємо вінчання у священних гаях та на святилищах Предків Рідних.

Ім’янареченння

Це обряд наречення імені і возз'єднання Слав'янина з Богами і Предками. Обов'язкова складова духовного розвитку і самовдосконалення в Відичному Православ'ї (Слав'янській Рідній Вірі ). Лише після ім’янаречення душа дійсно відновлює свій духовний і тілесний зв'язок з рідною землею, сотнями поколінь Предків і Всевишнім. Таким чином, людина приймає Вище Покликання свого роду і утверджується в єдності Духу, Душі і Тіла.

Для проходження обряду Слав’янину треба підготувати: образи
Богів (різблені чи мальовані), дрів в розрахунку на одну годину горіння, срібний нагрудний Алатир (восьмипелюсткову рівносторонню зірку), вишивану сорочку, пшеничний хліб, 0,5 л. молока, 300 гр. маку, 250 гр. меду, зробити пожертву на будівництво Храму Рідних Богів.Тиждень навчання та відпочинку буде проходити у веселій та цікавій формі, перебуваючи на природі у наметах, ви доторкнетесь до самої душі матінки Мокоші. Адже, чи є щось прекрасніше, ніж просипатися під спів солов’я з ранніми промінчиками літнього сонця.

Надзвичайні враження, нові знання та уміння, а ще зустріч з вашою половинкою, назавжди змінять ваш світ.

Запрошуємо усіх на свято!
Фестиваль буде проходити на території бази відпочинку поблизу міста Київ. У вас буде можливість проживати в наметах або в номерах бази відпочинку.

Організаційний внесок за участь у Фестивалі і відвідування семінарів – 100 грн. Дітям до 10 років – безкоштовно.

Якщо Ви бажаєте стати гостем нашого фестивалю, звертайтесь за телефоном: +38-066-31-33-780 Яровит, або за інтернет адресою:

http://rodosvit.org.ua/kypala/kypala.htm
_________________
С любовью в сердце,
/Виктор/
namaste.org.ua

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Namaste_
Site Admin


Зарегистрирован: 28.02.2007
Сообщения: 305
Откуда: Стольный град Киев

СообщениеДобавлено: Вт Май 27, 2008 11:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

14 июня в 19:00

Презентация
нового альбома
композитора Дмитрия Красноухова

"Волшебный мир", музыка для пиано.

В программе: уютная аура известного театра, великолепный звук, концерт, слайды, общение, анонс проекта "Весь NEW AGE Украины".

Театр КОЛЕСО, Андреевский спуск, 8.
Бронируйте места заранее
подробнее: www.dmitrykrasnoukhov.kiev.ua
_________________
С любовью в сердце,
/Виктор/
namaste.org.ua

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Namaste_
Site Admin


Зарегистрирован: 28.02.2007
Сообщения: 305
Откуда: Стольный град Киев

СообщениеДобавлено: Пт Июн 06, 2008 21:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой


_________________
С любовью в сердце,
/Виктор/
namaste.org.ua

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов NAMASTE -> Обзор событий Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Русская поддержка phpBB