Божественное во мне приветствует и соединяется с Божественным в тебе
На Сицилії виявлено інопланетян
  1 ноября 2007 (22 дня 2 часа назад)

  На Сицилії виявлено інопланетян


  У офіційному висновку розслідування вся відповідальність за пожежі, які виникали в сицилійському селі, покладена на "прибульців".


  В Італії спеціальне розслідування причин низки спалахів холодильників, телевізорів і мобільних телефонів таки виявило винних. У офіційному висновку вся відповідальність за пожежі в селі Каннето ді Каронія, що на Сицилії, покладена на "прибульців, що тестують свою секретну зброю".


  Інопланетянин
  Сицилійські експерти впевнені, що на Сицилії побували інопланетяни і влаштували там пожежу (Фото: demiart.ru)


  Три роки тому це поселення зацікавило світову громадськість після того, як місцеві жителі розповіли про факти щоденних спалахів побутової техніки. З метою розслідування того, що відбувається, на прохання італійського уряду в село прибули десятки експертів з Департаменту цивільного захисту, зокрема, вчені, інженери з електроніки та військовослужбовці. У дослідженні також взяли участь учені НАСА.

  Дані дослідження говорять про те, що вогонь був викликаний "могутніми електромагнітними хвилями потужністю 12-15 гігаватт, які не створені людиною".

  У звіті також говориться, що можливо неподалік від поселення приземлялося НЛО - на полі була виявлена поляна із згорілою травою.

  "Ми не говоримо, що маленький зелений чоловічок з Марса влаштував підпали. Ми припускаємо, що винні якісь неприродні сили, здатні створити велику електромагнітну енергію, - сказав Франциско Мантегна Венерандо з відділу цивільної оборони Сицилії. - Це тільки один з варіантів. Ми також розглядаємо версію щодо випробувань секретної зброї".

  Місцеві жителі з самого початку винили у всьому надприродні сили, а головний екзорцист Ватикану Отець Габріель Аморт сказав, що це справа рук Сатани.


  http://iplus.com.uaАвтор идеи:
Администратор: Vladisidor
Copyright © 2007
Rambler's Top100 Рейтинг SunHome.ru Каталог Эзотерики Рейтинг Инфо-Поле Palantir