Божественное во мне приветствует и соединяется с Божественным в тебе
Християнське Товариство Українців в Італії закликає італійську владу визнати Голодомор 1933-34 років геноцидом українського народу
  21 ноября 2007 (2 дня 12 часов назад)

  Християнське Товариство Українців в Італії закликає італійську владу визнати Голодомор 1933-34 років геноцидом українського народу


  ІТАЛІЯ — Християнське Товариство Українців в Італії (ХТУвІ), підтримуючи ініціативу Світового Конгресу Українців та звернення Президента України, оголосило про початок збору підписів під відкритим листом до Президентів двох палат Італійського Парламенту. Як зазначається у зверненні ХТУвІ від 9 листопада до громадян України, що проживають в Італії, у відкритому листі викладені такі вимоги: «визнати Голодомор геноцидом українського народу; засудити винуватців цього жахливого злочину проти людства – радянський режим під керівництвом Сталіна». ХТУвІ також вимагає від італійської влади сприяти включенню до шкільних програм в Італії матеріалів про Голодомор, «щоб глибокі знання цієї трагедії служили для недопущення подібного в майбутньому».

  Як інформує «Майдан», на сьогодні ні Уряд, ані Парламент Італійської Республіки офіційно не засудив Голодомор в Україні та не визнав його геноцидом українського народу. У зв’язку з цим голова ХТУвІ Олесь Городецький зазначив: «Просимо всіх небайдужих громадян України, що проживають в Італії, поставити свій підпис під Відкритим Листом до Президента Сенату п. Ф. Маріні та Президента Камери Депутатів п. Ф. Бетінотті. Віримо, що особиста участь кожного українця у цій благородній справі допоможе відновити історичну справедливість, вшанує пам’ять мільйонів невинних жертв, сприятиме росту авторитету нашого народу та держави на світовій арені».

  У зверненні ХТУвІ також сказано: «У 2007-2008 роках усе світове співтовариство спільно з Українським народом відзначає 75-річницю Голодомору в Україні 1932-1933 років. Жахлива смерть 7 мільйонів українців не була спровокована стихійним лихом чи неврожаєм. Голодомор став наслідком спланованої політики тодішнього уряду СРСР, спрямованої на винищення українців як нації за те, що вони чинили опір радянській політичній та економічній репресії, а також духовній — релігійній та культурній — русифікації, включаючи примусову колективізацію сільського господарства, ліквідацію релігійних, культурних та наукових надбань українців.

  Є чіткі та очевидні свідчення кримінальних намірів центрального уряду колишнього Радянського Союзу, котрий керував привласненням зерна з України, і в той же час в кількості 1,700,000 тон експортував його на Захід, суворо контролював кордони України, не допускаючи голодуючих українців у Росію чи інші країни в пошуках хліба. Уряд у Москві відмовлявся від пропозицій, які надходили від міжнародних фондів допомоги, щоб допомогти голодуючому населенню, заперечуючи факт Голодомору в Україні».

  Президент України 25 листопада 2005 року звернувся до всіх країн світу, щоб вони визнали Голодомор в Україні 1932-1933 років геноцидом українського народу.

  Повний текст звернення:
  ХРИСТИЯНСЬКЕ ТОВАРИСТВО УКРАЇЦІВ В ІТАЛІЇ
  VIA R. BALESTRO, 12, 00152 ROMA, ITALIA
  Робоча адреса:
  Via CESARE MEANO, 65, 00123 ROMA,
  ITALIA
  e-mail: [email protected]
  моб.тел. +39 3290924284

  09.11.2007, Рим  Шановні співвітчизники!


  В 2007-2008 роках все світове співтовариство спільно з Українським народом відзначає 75-річницю Голодомору в Україні 1932-1933 років. Жахлива смерть 7 мільйонів українців не була спровокована стихійним лихом чи неврожаєм. Голодомор став наслідком спланованої політики тодішнього уряду СРСР, спрямованої на винищення українців як нації за те, що вони чинили опір проти радянської політичної і економічної репресії та духовної (релігійної та культурної) русифікації, включаючи примусову колективізацію сільського господарства, ліквідацію релігійних, культурних та наукових надбань українців.

  Є чіткі та очевидні свідчення кримінальних намірів центрального уряду колишнього Радянського Союзу, котрий керував привласненням зерна з України, і в той же час в кількості 1,700,000 тон експортував його на Захід, суворо контролював кордони України, не допускаючи голодуючих українців у Росію чи інші країни в пошуках хліба. Уряд у Москві відмовлявся від пропозицій, які надходили від міжнародних фондів допомоги, щоб допомогти голодуючому населенню, заперечуючи факт Голодомору в Україні.

  У своїй праці “Жнива розпачу“ відомий британський історик Роберт Конквест описав розміри цієї трагедії: “Чверть сільського населення, чоловіки, жінки та діти лежали мертві або вмираючі, решта знаходилися у різних стадіях виснаження, не маючи змоги поховати своїх родичів чи сусідів”.

  Президент України 25 листопада 2005 року звернувся до всіх країн світу, щоб вони визнали Голодомор в Україні 1932-1933 років як Ґеноцид.

  Урядами багатьох країн у офіційних документах та резолюціях було визнано та підтверджено Голодомор в Україні 1932-1933 років як Ґеноцид.

  На жаль, до сьогоднішнього дня, ні Уряд ні Парламент Італійської Республіки не сказав своє вагоме слово про засудження одного з найстрашніших злочинів проти людства та не визнав Голодомор Геноцидом українського народу.

  Підтримуючи ініціативу Світового Конгресу Українців та звернення Президента України, Християнське Товариство Українців в Італії оголошує про початок збору підписів під відкритим листом до Президентів двох палат Італійського Парламенту з вимогою:

  визнати Голодомор геноцидом українського народу;

  засудити винуватців цього жахливого злочину проти людства – радянський режим під керівництвом Й. Сталіна;

  сприяти включенню до шкільних програм в Італії матеріалів про Голодомор, щоб глибокі знання цієї трагедії служили для недопущення подібного в майбутньому.

  Просимо всіх небайдужих громадян України, що проживають в Італії, поставити свій підпис під Відкритим Листом до Президента Сенату п. Ф. Маріні та Президента Камери Депутатів п. Ф. Бетінотті.

  Віримо, що особиста участь кожного українця у цій благородній справі допоможе відновити історичну справедливість, вшанує память мільйонів невинних жертв, сприятиме росту авторитету нашого народу та держави на світовій арені.

  Слава Україні!

  З виразом належної поваги Олесь Городецький, голова ХТУвІ


  РІСУ
  maidan.org.ua


  Обсудить на ФОРУМЕАвтор идеи:
Администратор: Vladisidor
Copyright © 2007
Rambler's Top100 Рейтинг SunHome.ru Каталог Эзотерики Рейтинг Инфо-Поле Palantir