Божественное во мне приветствует и соединяется с Божественным в тебе
У Вірменській церкві Львова зберігатиметься камінь з гори Арарат
  22 ноября 2007 (1 день 12 часов назад)

  У Вірменській церкві Львова зберігатиметься камінь з гори Арарат


  У Вірменській церкві Львова зберігатиметься камінь з гори АраратЛЬВІВ — Днями у Львівській міській раді відбулося урочисте передання каменя з гори Арарат представникам молодіжної вірменської громади м. Львова «Айказунг». Настоятель однієї із архітектурних перлин міста Львова Вірменської церкви отець Тадеос пообіцяв розмістити дарунок в приміщенні храму, повідомляє газета «День».

  Гора Арарат та руїни міста Ані (стародавньої столиці Вірменії, розміщеної неподалік) залишаються національними символами та святинями для вірменського народу, що були втрачені внаслідок трагічного повороту історії та злої волі людей... Довший час це місто, де добре збереглися стародавні християнські храми, було закрите для відвідування, оскільки знаходиться на території турецького військового об’єкту. Лише минулоріч перші іноземні дослідники були допущені в Ані, що налічує понад 5 тисяч років.

  Львівські альпіністи Сергій Александров та Мар’яна Грицюк були у складі міжнародної науково-дослідної експедиції, яка у районі гори Арарат (Туреччина) займалася пошуками легендарного Ковчегу Ноя. Сергій та Мар’яна — перші львівські альпіністи непрофесіонали, що підкорили Арарат (5135 м.). Експедицію очолював Володимир Шатаєв — заслужений майстер спорту міжнародного класу. Під час короткотривалої експедиції дослідники обстежили велику площу гори, залишилося дослідити ще одне місце ймовірного перебування залишків стародавньої реліквії — ущелини Ахора. Саме сюди в наступних експедиціях будуть направлені основні зусилля шукачів Ноєвого Ковчегу.


  © РІСУ - Релігійно-інформаційна служба України, 2001-2007


  Обсудить на ФОРУМЕАвтор идеи:
Администратор: Vladisidor
Copyright © 2007
Rambler's Top100 Рейтинг SunHome.ru Каталог Эзотерики Рейтинг Инфо-Поле Palantir