Божественное во мне приветствует и соединяется с Божественным в тебе
Цього тижня біля Землі може пролетіти рекордно яскрава комета
  15 декабря 2011 (36 дней назад)

  Цього тижня біля Землі може пролетіти рекордно яскрава комета
  Вчені зарахували комету до сімейства Крейца, групи "комет, що дряпають Сонце". Фото з сайту icesk1ll.blogspot.com  Цього тижня біля Землі може пролетіти рекордно яскрава комета


  Рекордно яскрава комета може з'явитися на небі наприкінці цього тижня: в ніч із 15 на 16 грудня комета C/2011 W3 має досягти максимальної яскравості і стане яскравішою за найяскравіші планети, якщо тільки не зруйнується під час зближення з Сонцем, повідомив РІА "Новости" співробітник обсерваторії "Ка-Дар" Станіслав Короткий.

  Комету C/2011 W3 було виявлено австралійським астрономом-любителем Террі Лавджоєм 27 листопада. Спочатку він думав, що плямочка на знімках - дефект зображення, проте вона з'явилася і в наступні дні. Потім спостереження підтвердили інші вчені обсерваторії, і 2 грудня Центр малих планет Міжнародного астрономічного союзу офіційно оголосив про відкриття.

  Розрахунки показали, що в ніч на 16 грудня комета пролетить на мінімальній відстані від Сонця - лише за 186 тисяч кілометрів від поверхні світила, що більш як у 100 разів ближче, ніж дистанція між Сонцем і Меркурієм, і вдвічі ближче, ніж відстань від Місяця до Землі. Вчені зарахували комету до сімейства Крейца, групи "комет, що дряпають Сонце".

  Основну їх масу астрономи бачать безпосередньо перед загибеллю - на знімках космічної сонячної обсерваторії SOHO, яка відкриває до тисячі подібних об'єктів на рік. Проте комета C/2011 W3 стала першою за багато років "сонцегризучою" кометою, відкритою ще на шляху до нашої зірки за допомогою наземних телескопів, - і вона, можливо, значно більша, ніж її типові побратими.

  "Це дуже рідкісна ситуація, востаннє такий тип комети відкривали з Землі кілька десятків років тому", - говорить Станіслав Короткий. Однак він зазначає, що і ця комета може не пережити настільки близького побачення з Сонцем.
  "Вона в ніч на 16 грудня пролетить, практично торкаючись поверхні Сонця, але якщо не загине, то буде яскравою - яскравішою за всі планети", - сказав співрозмовник агентства.

  З його слів, яскравість комети може досягти від -3 до -4 зоряної величини, при тому, що найяскравіша планета на небі, Венера, має зоряну величину близько -3,9. Деякі астрономи вважають, що яскравість може досягти -5 зоряної величини.

  "Але комета буде поруч із Сонцем, що перешкодить її спостереженням у північній півкулі. Її зручно буде спостерігати за знімками з SOHO і супутників STEREO", - сказав астроном.

  Наразі комета вже з'явилася в полі зору сонячної обсерваторії STEREO-B. Як очікується, коронограф на борту апарату SOHO зможе побачити її ввечері 13 грудня.

  Як повідомляли Ukranews, у листопаді мексиканські астрономи з'ясували, що земна цивілізація близько 120 років тому, можливо, була на волосині від знищення. На думку вчених, у серпні 1883 року лише за кілька сотень кілометрів від Землі пролетіли уламки комети, удар яких по планеті був би еквівалентний 3 тисячам Тунгуських катастроф.


  http://ukranews.com/uk/news/technics/2011/12/12/59824


  Поделитесь своими впечатлениями и мыслями на ФОРУМЕ

  Мое воображение продуктивно и созидательно.
  Я нахожу творческое решение для любой задачи.
  Мой ум свободно принимает новые мысли.
  Я открываю свой разум для идей успеха и радости.
  Позитивное мышление обогащает мою жизнь.

  * * *

  Слава абсурдна тем, что является следствием стадного чувства. /Жан Кокто/

  * * *

  За одну ночь нельзя изменить жизнь. Но за одну ночь можно изменить мысли, которые навсегда изменят твою жизнь.


  Читайте также статьи в разделах:
  Вода, океан, море, река, озеро
  Здоровье / экология
  Космос / НЛО
  Красивые фото
  Личности
  Невероятно, но факт
  Открытия
  Тайные общества
  ЦивилизацииАвтор идеи и администратор:
Copyright © 2007-2011
Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» Українська Громада
Рідна Православна Віра Rambler's Top100
Рейтинг SunHome.ru Palantir Каталог Эзотерики Create Sitemap


Ключевые слова для поисковых систем: namaste, намасте, ченнелинг, Ченнелинг, xtyytkbyu, ченелінг, ченнелінг, архангел Михаил, Kryon, Крайон, Lee Carroll, Ли Кэролл, Группа, религия, медитация, групповые медитации, международные медитации, молитва, молитвы,Стив Ротер, Силия Фэнн, Рона Герман, святой, святые, библиотека, инсайт, история Украины, творчество, храм, церковь, галерея, кристалл, кристаллы, святыня, святыни, стихи, сказка, сказки, притча, притчи, дух, душа, саморазвитие, самосовершенствование, йога, ДНК, переход, вознесение, жизнь, индиго, камни, минералы, вознесенные учителя, религии, икона, иконы, новости, человек, учителя человечества, Шамбала, Меркаба, мер-ка-ба, мировоззрение, Сатья Саи Баба, Иисус Христос, здоровье, народная медицина, нетрадиционная медицина, целительство, Агни Йога, каббала, Библия, Коран, философия, энергетика человека, экстрасенс, пирамиды, цветок жизни, магия, карма, Бог, свет, фиолетовое пламя, НЛО, круги на полях, фэншуй, астрология, рэйки, рейки, Reiki, древние тайные знания, скрытые способности человека, посвящения, загадки, тайны, загадка, тайна, технология, технологии, новости, новость, история, исторический, аномальные, аномальное, цивилизации, цивилизация, неведомое, необъяснимое, невероятное, факт, факты, существа, DNA, динозавры, метеориты, Земля, астероиды, астероид, Вселенная, UFO, уфологи, уфология, кровь, смерть, журнал, книги, книга, форум, форумы, наука, космос, эпоха, человечество, Солнце, Марс, Венера, Нептун, Плутон, Меркурий, Юпитер, Сатурн, Уран, галактика, галактики, звезда, звёзды, межгалактическое, межгалактическая, загадки истории, загадки религии, пропавшие цивилизации, необычные существа, аномальные зоны, электронный журнал, x-files, the x-files, секреты, гуманоид, гуманоиды, дьявол, мусульманство, христианство, шифр, программы, орбитальная станция, Meditation, Yoga, chakras, mantra, energy work, centering, grounding, visualization, activating Kundalini Shakti, activating the pineal gland, opening the Third Eye, developing the Inner Temple, groupmind, global meditation, deep trance states, sacred sites, Gaia's chakras, the global energy grid, ley lines, altars, creating sacred space, the occult, channeling, raising and directing energy, invocation, manifestation, magical energy, the Divine Feminine, the Goddess in all her aspects, Gaia, Isis, Kwan Yin, Tara, Sophia, Shakti, Indigo, Indigos, Global, общество, образование, школа, программа