Божественное во мне приветствует и соединяется с Божественным в тебе
Апокрифічне євангеліє від Марії Магдалини ІІ ст. н.е.
  27 сентября 2013 (80 дней 13 часов назад)

  Апокрифічне євангеліє від Марії Магдалини ІІ ст. н.е.


  Апокрифічне євангеліє від Марії Магдалини ІІ ст. н.е.


  Євангеліє від Марії (Магдалини) – апокрифічний текст, написаний у II ст. коптською мовою, знайдений в Каїрі в 1850 р. доктором Райнхардтом. Проте вперше текст було опубліковано лише у 1955 р. Цей текст з'являється в Берлінському кодексі (рукописна книга Ахміма). Рукопис містить уривки трьох текстів: власне «Євангеліє від Марії» (Магдалини), «Апокриф Іоана» і софію Іісуса Христа («Пістіс Софія»).

  У манускрипті Євангелія від Марії, єдина версія якого була знайдена саме в рукописі Ахміма, відсутні сторінки з першої по шосту і з11-ї по 14-у.

  До нашого часу дійшов лише невеликий уривок Євангелія від Марії: Розмова учнів з Ісусом, записана в формі діалогу, чи чогось подібної форми.

  Євангеліє від Марії (Магдалини)

  1. ...Матерія тоді зруйнується чи ні

  2. Спаситель сказав: «Всі істоти, все створіння, всі творіння перебувають один в одному і один з одним, і вони знову відродяться в їх власному корені.

  3. Адже природа матерії відроджується у тому, що складає її єдину природу.

  4. Той, хто має вуха слухати, нехай слухає!»

  5. Петро сказав Йому: «Коли Ти роз'яснив нам усі речі, скажи нам ще це: що є гріх світу?»

  6. Спаситель сказав: «Немає гріха, але ви ті, хто чинять гріх, коли ви робите речі, подібні природі розпусти, яку називають "гріх".

  7. Ось чому благо зійшло у ваше середовище до речей усілякої природи, аби спрямувати її до її коріння».

  8. Далі Він продовжив і сказав: «Ось чому ви хворієте і вмираєте, бо ви «любите» те, що [вас] обманює. Той, хто осягає, нехай осягає! Матерія породила пристрасть, що не має подоби, яка походить від надмірності. Тоді виникає сум'яття у всьому тілі».

  9. Ось чому Я сказав вам: «Зміцнюйтеся, і, якщо ви охляли, зміцнюйте ж себе перед різними формами природи.

  10. Той, хто має вуха чути, нехай слухає!»

  11. Сказавши це, блаженний попрощався з усіма ними й сказав: «Мир вам! Мій мир, придбайте його собі! Бережіться, аби хто-небудь не ввів вас у оману, кажучи: «Ось, сюди!» Або «Ось, туди!»

  12. Бо Син людини усередині вас. Слідуйте за ним! Ті, хто шукає Його, знайдуть Його. Ідіть же і проповідуйте Євангеліє Царства. Не ставте межі крім тієї, що Я затвердив вам, і не давайте закону як законодавець, аби ви не були схоплені їм».

  13. Сказавши це, Він відійшов.

  14. Вони ж перебували у сумі, пролили рясні сльози і сказали: «Як підемо ми до язичників і проповідуватимемо Євангеліє Царства Сина людини? Якщо вони не зберегли його, як вони збережуть нас?»

  15. Тоді Марія встала, привітала всіх їх і сказала своїм братам: «Не плачте, не журіться і не майте сумніву, бо Його благодать буде з усіма вами і слугуватиме захистом вам. Краще ж похвалити Його велич, бо Він приготував нас і зробив нас людьми».

  16. Сказавши це, Марія звернула їх серця до добра, і вони почали розмірковувати про слова Спасителя.

  17. Петро сказав Марії: «Сестро, ти знаєш, що Спаситель любив тебе більше, ніж інших жінок.

  18. Скажи нам слова Спасителя, які ти згадуєш, які знаєш ти, не ми, і які ми й не чули».

  19. Марія відповіла і сказала: «Те, що приховане від вас, я сповіщу вам це».

  20. І вона почала говорити їм такі слова: «Я, – сказала вона, – я споглядала Господа в видінні, і я сказала Йому: «Господи, я споглядала Тебе сьогодні у видінні».

  21. Він відповів і сказав мені: «Блаженна ти, бо ти не здригнулася, побачивши мене.

  22. Бо де розум, там скарб».

  23. Я сказала йому: «Господи, тепер скажи: той, хто споглядає видіння, – він споглядає душею чи духом?»

  24. Спаситель відповів мені і сказав: «Він не споглядає ані душею, і ані духом, але розум, який між двома, – і той, який споглядає видіння, і він [відсутні сторінки] його».

  25. І жадання сказало: «Я не побачила тебе низхідною, але тепер бачу тебе висхідною. Чому ж ти брешеш, належачи мені?»

  26. Душа відповіла і сказала: «Я побачила тебе. Ти мене не побачила і мене не впізнала. Я була для тебе як вбрання, і ти мене не впізнала».

  27. Сказавши це, вона пішла у великій радості.

  28. Знову вона прийшла до третьої влади, іменованої «Незнання».

  29. Вона запитала душу, сказавши: «Куди ти йдеш? Лукавство схопило тебе. Але ти схоплена. Не суди!»

  30. І душа сказала: «Чому ти судиш мене, хоча я не судила? Я була схоплена, хоча не схопила. Мене не пізнали, я ж, я пізнала, що все підлягає вирішенню, будь то речі земні, будь то небесні».

  31. Усунувши третю владу, душа піднялася вище і побачила четверту владу в семи формах.

  32. Перша форма – це пітьма, друга – жадання, а третя – незнання, четверта – смертні ревнощі; п'ята – царство плоті; шоста – лукавство плоті; сьома – люта мудрість.

  33. Це сім пануваннь гніву.

  34. Вони запитують душу: «Звідки ти йдеш – та, що вбиває людей?» – Або: «Куди прямуєш ти – та, що поглинає простір?»

  35. Душа відповіла і сказала: «Що хапає мене, убито; що обплутує мене, знищено; жадання моє прийшло до кінця, і незнання померло. В [мирі] я була уродженою від миру і у відбитку відбитком згори. Тенета забуття тимчасові. Відтепер я досягну спокою часу, вічності, у мовчанні».

  36. Сказавши це, Марія замовкла, позаяк Спаситель говорив з нею до цього місця.

  37. Андрій же відповів і сказав братам: «Скажіть-но, що ви можете мовити з приводу того, що вона сказала. Щодо мене, я не вірю, що Спаситель це сказав. Адже ці навчання суть інші думки».

  38. Петро відповів і сказав з приводу цих самих речей.

  39. Він запитав їх про Спасителя: «Хіба говорив Він з жінкою утаємничено від нас, невідкрито? Маємо ми навернутися і все слухати її? Волів Він її більш за нас?»

  40. Тоді Марія розплакалася і сказала Петру: «Брате мій Петре, що ж ти думаєш? Ти думаєш, що я сама це вигадала в моєму розумі чи я брешу про Спасителя?»

  41. Левій відповів і промовив Петрові: «Петре, ти вічно гніваєшся. Тепер я бачу тебе, що змагається із жінкою як супротивники.

  42. Але якщо Спаситель визнав її гідною, хто ж ти, щоб відкинути її? Звісно ж, Спаситель знав її дуже добре. Ось чому Він любив її більше за нас. Краще присоромимся! І, впеленавшись досконалою людиною, підемо, як Він велів, і проповідуймо Євангеліє, не ставлячи іншої межі, ані іншого закону, окрім того, що сказав Спаситель».

  43. Коли […] і вони почали виходити, [аби] проголошувати і проповідувати.
  Читайте также статьи в разделах:
  Вода, океан, море, река, озеро
  Здоровье / экология
  Космос / НЛО
  Красивые фото
  Личности
  Невероятно, но факт
  Открытия
  Тайные общества
  ЦивилизацииАвтор идеи и администратор:
Copyright © 2007-2011
Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» Українська Громада
Рідна Православна Віра Rambler's Top100
Рейтинг SunHome.ru Palantir Каталог Эзотерики Create Sitemap


Ключевые слова для поисковых систем: namaste, намасте, yfvfcnt, ченнелинг, Ченнелинг, xtyytkbyu, ченелінг, ченнелінг, архангел Михаил, Kryon, Крайон, Lee Carroll, Ли Кэролл, Группа, религия, медитация, групповые медитации, международные медитации, молитва, молитвы, Стив Ротер, Силия Фэнн, Рона Герман, святой, святые, библиотека, инсайт, история Украины, творчество, храм, церковь, галерея, кристалл, кристаллы, святыня, святыни, стихи, сказка, сказки, притча, притчи, дух, душа, саморазвитие, самосовершенствование, йога, ДНК, переход, вознесение, жизнь, индиго, камни, минералы, вознесенные учителя, религии, икона, иконы, новости, человек, учителя человечества, Шамбала, Меркаба, мер-ка-ба, мировоззрение, Сатья Саи Баба, Иисус Христос, здоровье, народная медицина, нетрадиционная медицина, целительство, Агни Йога, каббала, Библия, Коран, философия, энергетика человека, экстрасенс, пирамиды, цветок жизни, магия, карма, Бог, свет, фиолетовое пламя, НЛО, круги на полях, фэншуй, астрология, рэйки, рейки, Reiki, древние тайные знания, скрытые способности человека, посвящения, загадки, тайны, загадка, тайна, технология, технологии, новости, новость, история, исторический, аномальные, аномальное, цивилизации, цивилизация, неведомое, необъяснимое, невероятное, факт, факты, существа, DNA, динозавры, метеориты, Земля, астероиды, астероид, Вселенная, UFO, уфологи, уфология, кровь, смерть, журнал, книги, книга, форум, форумы, наука, космос, эпоха, человечество, Солнце, Марс, Венера, Нептун, Плутон, Меркурий, Юпитер, Сатурн, Уран, галактика, галактики, звезда, звёзды, межгалактическое, межгалактическая, загадки истории, загадки религии, пропавшие цивилизации, необычные существа, аномальные зоны, электронный журнал, x-files, the x-files, секреты, гуманоид, гуманоиды, дьявол, мусульманство, христианство, шифр, программы, орбитальная станция, Meditation, Yoga, chakras, mantra, energy work, centering, grounding, visualization, activating Kundalini Shakti, activating the pineal gland, opening the Third Eye, developing the Inner Temple, groupmind, global meditation, deep trance states, sacred sites, Gaia's chakras, the global energy grid, ley lines, altars, creating sacred space, the occult, channeling, raising and directing energy, invocation, manifestation, magical energy, the Divine Feminine, the Goddess in all her aspects, Gaia, Isis, Kwan Yin, Tara, Sophia, Shakti, Indigo, Indigos, Global, общество, образование, школа, программа